O e-Upisima

NaslovnicaMaterijaliO e-Upisima

O e-Upisima

Obrazovni sadržaji izrađeni u sklopu projekta e-Upisi korisniku pružaju uvid i olakšavaju snalaženje u informacijskom sustavu e-Upisa. Navedeni sustav omogućuje korisnicima prijavu i upise u odgojno-obrazovne ustanove kroz cijelu vertikalu odgojno-obrazovnog sustava, od prijava i upisa u dječje vrtiće pa sve do prijava i upisa u ustanove za obrazovanje odraslih.

Informacijski sustav e-Upisa integriran je i korisnicima dostupan putem poznatog i već uhodanog sustava e-Građani.

Obrazovni sadržaji dostupni za korisnike pojedinih module e-Upisa uključuju sljedeće vrste sadržaja:

• Priručnike s detaljnim opisima svih koraka kroz koje korisnici prolaze u sklopu pojedinih modula e-Upisa. Namijenjeni su administratorima / djelatnicima ustanova u koje se građani upisuju putem sustava e-Upisa.
  • Pisane upute koje predstavljaju kraću i praktičniju verziju priručnika. Namijenjene su krajnjim korisnicima sustava e-Upisa, tj. učenicima, roditeljima / skrbnicima, polaznicima programa obrazovanja odraslih.
  • Videoupute koje predstavljaju nadopunu pisanih uputa za korisnike te vizualno pojašnjavaju kompleksnije dijelove uputa. Također su namijenjene krajnjim korisnicima sustava e-Upisa, tj. učenicima, roditeljima / skrbnicima, polaznicima programa obrazovanja odraslih.

Ovdje možete pronaći obrazovne sadržaje namijenjene korisnicima sustava e-Upisi, tj. pojedinih modula u sklopu navedenog sustava.