Predmet

Sitni, ali dinamitni

Impresum

Povratak na glavni sadržaj

Autori e-Škole scenarija poučavanja:  Mirela Babić, Nataša Bek, Damir Belavić, Martina Bukvić, Milena Ćulav Markičević, Ljiljana Igrić, Gorjana Jerbić-Zorc, Željko Krstanac, Irena Mišurac, Zorica Mohnacki, Sunčana Mumelaš, Tanja Paris, Snježana Pepl Sekulić, Miroslav Pernar, Dejan Peroković, Nikola Poljak, Milan Sikirica, Damir Sirovina, Zrinjka Stančić, Nikolina Štiglić, Tomislav Tuškan, Aleksandra-Maria Vuković, Marijana Zaninović, Marijana Žgela Putniković.

Izvođači e-Škole scenarija poučavanja: Profil Klett d.o.o., British Council i Centar inkluzivne potpore IDEM.

Lektor: Petra Bušelić.

Godina: 2017.

Naručitelj i nakladnik: Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

Koncept e-Škole scenarija poučavanja i evaluacija e-Škole scenarija poučavanja: Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, Agencija za odgoj i obrazovanje i Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

Kontakt

CARNET-ova služba za podršku korisnicima dostupna je za sva vaša pitanja. Možete nas kontaktirati:

• elektroničkom poštom na adresu: helpdesk@carnet.hr
  • telefonom na 01 6661 555
  • pozivom putem Skypea: ime kontakta carnet_helpdesk.

Više informacija o kontaktiranju CARNET-ovog Helpdeska dostupno je na poveznici.